facebooktwitterrssyoutube

Lefkoşa
Clear
20°C

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Fatih Karaca Ülkemizdeydi Manşet

07 Eylül 2019, Cumartesi

Kuzey Kıbrıs Masa Tenisi Federasyonu geçtiğimiz günlerde Türkiye Masa Tenisi Federasyon Başkanı Fatih Karaca ve Türkiye Masa Tenisi Erkek Milli Takım Teknik Direktörü Dr. Vedat Erim’i ağırladı. Ziyaretin ilk günü kulüp başkanları ile bir araya gelen Karaca toplantının sonunda Kuzey Kıbrıs Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Mustafa Bekiroğulları’na plaket takdim etti.

Ziyaretin son günü ise Karaca, federasyon yetkilileri ile birlikte Spor Dairesi Müdürü Mehmet Özbilgehan’ı ziyaret ederek ülkemizde masa tenisinin gelişimi, yaygınlaştırılması ve federasyonun yurt dışına açılımı hakkında görüş alış verişi yaptı. Görüşmenin ardından Karaca, Spor Dairesi Müdürü Mehmet Özbilgehan’a plaket takdim etti.

Bu ziyaretin ardından heyetin sonraki adresi Başbakan Ersin Tatar oldu. Burada iki federasyon başkanı, başbakan Ersin Tatar’a ikili ilişkiler ve masa tenisinin durumu hakkında bilgi verdiler. Bu ziyaretin sonunda Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Fatih Karaca, Başbakan Ersin Tatar’a plaket takdim etti.

Okunma 84 defa
Paylaşın

Habere Yorum Yazın

Puan Tablosu & İstatistikler

istatistik

En Yakın Masa Tenisi Nerede?

masa tenisi nerede

Başvuru Formları

formlar

Merak Ettikleriniz?

sss